Kontakt

Telefon

Telefonnummer: 090-12 03 39

Telefontider:

Privat, vardagar kl. 08:00-12:00
Företag, vardagar kl. 08:00-16:00

Observera att det är många som ringer under våra telefontider, har ni svårt att komma fram kan ni fylla i formuläret felanmälan/kostnadsförslag/reservdelsbeställning här.

E-post

Skicka mejl till oss vid övriga frågor

5 + 13 =

Vi som jobbar

Anders

Anders

VD

E: anders@norrvitt.se

David

David

Vice VD

E: david@norrvitt.se
TJÄNSTLEDIG

Kenny

Kenny

Servicetekniker

E: kennyandersson@norrvitt.se

Linus

Linus

Servicetekniker

E: linus.norrvitt@gmail.com

Hans

Hans

Installatör

E: hans.norrvitt@gmail.com

Norin

Norin

Installatör

E: norin@norrvitt.se

Ingrid

Ingrid

Orderadministratör

T: 090-12 03 39
E: ingrid.norrvitt@hotmail.com

Hitta till oss

Vår verkstad ligger på Kabelvägen 2 i Umeå.

Norrvitt AB