Kontakt

Telefon

Telefonnummer: 090-120 339

Telefontider:

Privat, vardagar kl. 08:00-12:00
Företag, vardagar kl. 08:00-16:00

Observera att det är många som ringer under våra telefontider, har ni svårt att komma fram kan ni göra en felanmälan här eller skicka ett mejl till oss.

E-post

Skicka ett mejl till oss!

2 + 14 =

Vi som jobbar

Anders

Anders

VD

E: anders@norrvitt.se

David

David

Vice VD

E: david@norrvitt.se
TJÄNSTLEDIG

Kenny

Kenny

Servicetekniker

T: 090-349 32 13
E: kennyandersson@norrvitt.se

Linus

Linus

Servicetekniker

T: 090-349 32 15
E: linus.norrvitt@gmail.com

Hans

Hans

Installatör

T: 090-349 30 14
E: hans.norrvitt@gmail.com

Norin

Norin

Installatör

T: 072-577 91 12
E: norin@norrvitt.se

Ingrid

Ingrid

Orderadministratör

T: 090-12 03 39
E: ingrid.norrvitt@hotmail.com

Hitta till oss

Vår verkstad ligger på Kabelvägen 2 i Umeå.

Norrvitt AB